IOL MASTER 500

IOL MASTER 500

 

دستگاهIOL MASTER

بیومتری چشم را به منظور محاسبه قدرت لنزهای درون چشمی برای استفاده در جراحی آب مروارید اندازه گیری می کنند.

این دستگاه کمپانی زایس که جزو انواع برتر در نوع  خود می باشد، با تحول در اندازه گیری پارامترهای لنزهای درون چشمی برای بیش از یک دهه در کنار جراحان حضور موثر داشته است. همچنین با همکاری متخصصین چشم پزشکی و مهندسین پزشکی برای بهبود استاندارد طلایی بیومتری تلاش هایی صورت گرفته است که نتیجه آن در مدل جدید IOL MASTER این کمپانی تحقق پیدا کرده است.

 

IOL MASTER

 

 

 

 

 

دستگاه IOL MASTER بیومتری چشم را به منظور محاسبه قدرت لنزهای درون چشمی برای استفاده در جراحی آب مروارید اندازه گیری می کنند.

این دستگاه کمپانی زایس که جزو انواع برتر در نوع خود می باشد، با تحول در اندازه گیری پارامترهای لنزهای درون چشمی برای بیش از یک دهه در کنار جراحان حضور موثر داشته است. همچنین با همکاری متخصصین چشم پزشکی و مهندسین پزشکی برای بهبود استاندارد طلایی بیومتری تلاش هایی صورت گرفته است که نتیجه آن در مدل جدید IOL MASTER این کمپانی تحقق پیدا کرده است.

این دستگاه علاوه بر محاسبه طول آکسیال لنز درون چشمی، میزان اعوجاج قرنیه (Keratometry) را نیز اندازه گیری می کند.

این دستگاه دارای فرمول های متعدد محاسبه از جمله چهار نسل Holladay II ، SRK/T، SRK II، Hoffer، Higis L، Higis می باشد و جدید ترین نسل این فرمول ها یعنی فرمول Holladay II نیز روی نرم افزار این دستگاه نصب شده است.

کاربری آسان، گرافیک زیبا به همراه محاسبات جامع برای تمامی لنزهای درون چشمی رایج و بانک اطلاعاتی بیمار (ULIB) از طریق اتصال اولتراسوند و اندازه گیری A-Scan این دستگاه را منحصر به فرد کرده است.