کارگاه آموزشی لنزهای Tifocal ZEISS

همراه با جراحی زنده

ادامه مطلب

Carl ZEISS

Humphrey Field Analyzer 3

Reduce setup time with a single trial lens. Using liquid pressure, the new Liquid Trial Lens™, instantly delivers each patient's refractive correction, with the touch of a button.1 Save time with an intuitive new SmartTouch™ interface that helps to shorten chair time. Accelerate clinic flow with equipment that can be learned quickly and operated easily.

ادامه مطلب...

Carl ZEISS

لنز های درون چشمی

لنز داخل چشمی (Intra Ocular Lens) برای درمان آب مروارید و نزدیک بینی در چشم کاشته می شود. لنزهای داخل چشمی شامل یک عدسی پلیمری کوچک به همراه بازوهایی ازهمان جنس می باشند، که این بازوها به ثابت نگهداشتن لنز داخل کیسه کپسولارچشم کمک می کند. به طور کلی لنزهای داخل چشمی به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند :

ادامه مطلب ...

Carl ZEISS

AUTO REFACTOKERATOMETER

دستگاه اتورفرکتوکراتومتر برای تعیین عیوب انکساری و میزان اعوجاج قرنیه چشم انسان بکار می رود. مقادیر اندازه گیری شده توسط این دستگاه به اپتومتریست درانتخاب لنز تماسی و یا عینک برای بیمار کمک می کند

ادامه مطلب...
دپارتمان چشم پزشکی

دپارتمان چشم پزشکی

چشم انسان یکی از حساس ترین ارگان های بدن می باشد که می تواند دچار حوادث و بیماریهای مختلف اعم از عیوب انکساری، آب مروارید، قوز قرنیه و ... باشد. چشم‌ پزشکی (Ophthalmology) شاخه ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم سر و کار دارد. شرکت دیده بان تجهیز البرز با ارائه بهترین محصولات از برترین کمپانی های سازنده در جهان در تشخیص و درمان این بیماری ها شما را یاری خواهد کرد.